Заслуженого працівника ТОВ «ОЛІМПЕКС КУПЕ ИНТЕРНЕЙШЛ» В’ячеслава Бойчука нагороджено Грамотою Головного управління Держпраці в Одеській області

05 травня 2021

З нагоди Всесвітнього Дня охорони праці фахівці Головного управління Держпраці в Одеській області взяли активну участь у проведенні семінару з питань охорони праці  у ТОВ «ОЛІМПЕКС КУПЕ ИНТЕРНЕЙШЛ».

Під час семінару було обговорено проблеми дотримання вимог законодавства з питань охорони праці та промислової безпеки під час виконання робіт підвищеної небезпеки.

Пандемія COVID-19 вплинула на всі напрямки праці, вимагає створення нових умов – тому начальник відділу нагляду на транспорті та зв’язку  Головного управління Ігор Прус підкреслив: важливо зміцнювати діяльність системи охорони праці, гігієни праці, і не лише на національному рівні, а й на рівні кожного підприємства.

Головний державний інспектор Головного управління Іван Бенні розповів працівникам підприємства про необхідні заходи для запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19). Підприємцям було нагадано про необхідність використання  санітайзерів, засобів індивідуального захисту, а також додержання необхідної соціальної дистанції, що дасть можливість уникнути зараження небезпечною хворобою — коронавірусом.

З нагоди Всесвітнього Дня охорони праці, за вагомий внесок у створення безпечних і здорових умов праці кращим працівникам підприємства було вручено грамоти Головного управління Держпраці в Одеській області. Зокрема, Грамотою було нагороджено  заслуженого працівника ТОВ «ОЛІМПЕКС КУПЕ ИНТЕРНЕЙШЛ», заступника генерального директора з охорони праці В’ячеслава Олександровича Бойчука.

 

Прес-служба Головного управління