Заробітна плата у “конвертах” — це майбутнє без гарантій і впевненості!

08 жовтня 2021

Сьогодні відбулась робоча зустріч з головним державним інспектором Управління відділу з питань заробітної плати та з питань праці Головного управління Держпраці в Одеській області Тетяною Лисою за участю комісії з питань дотримання законодавства про працю щодо легалізації зайнятості населення та забезпечення виплати заробітної плати.

Тетяна Володимирівна зазначила, що за неоформлення працівників роботодавцями та за виплату заробітної плати у «конвертах» (скриття) – буде застосовуватись штраф у розмірі 60 тис. грн, за недопуск представників контролюючих органів для проведення перевірки — штраф 96 тис.грн, ФОП І-ІІІ групи первинно отримують попередження.

Виплата заробітної плати у «конвертах» – тягар сучасності, який несе за собою багато негараздів, як країні так і кожному з нас. Тож, шановні громадяни, пам’ятайте, що заробітна плата у “конвертах” – це майбутнє без гарантій і впевненості!

Долинська сільська рада на чолі з Долинським сільським головою Дмитром Дмитровичем Церною буде приділяти значну увагу проведенню роз’яснювальної роботи серед роботодавців для забезпечення оформлення працівників та своєчасної виплати заробітної плати.

Треба усвідомити: щоб держава мала можливість фінансувати пенсійні виплати, роботодавці повинні чітко дотримуватись норм діючого законодавства, виплачувати заробітну плату прозоро, своєчасно та в повному обсязі . Тож з метою уникнення непорозумінь з перевіряючими органами, пропонуємо роботодавцям працювати в правовому полі та дотримуватися законодавства про працю.

Зустріч пройшла у діловій і конструктивній обстановці.

 

Прес-служба Головного управління