Закінчено планову перевірку стану охорони праці у АТ «Одеський припортовий завод”

07 червня 2021

Завершено планову перевірку додержання вимог законодавства з охорони праці та з питань праці у акціонерному товаристві “Одеський припортовий завод”.

Комісію очолював т.в.о. Голови Державної служби України з питань праці Віталій Сажієнко. У перевірці брали участь начальник Головного управління Держпраці в Одеській області Сергій Байдюк та фахівці Головного управління.

Під час проведення планового заходу було перевірено підрозділи  АТ «Одеський припортовий завод» : цехи з виробництва аміаку, карбаміду, перевантаження аміаку, перевантаження карбаміду, водообробки, котельний, електроцех, автотранспортний, залізничний, ремонтний та ін.

За результатами перевірки виявлено 146 порушень вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки та праці.  Складено акт перевірки та видано 27 приписів щодо усунення виявлених порушень.

Головне управління Держпраці в Одеській області наголошує: згідно статті 13 Закону України «Про охорону праці», роботодавець несе безпосередню відповідальність за безпеку праці на виробництві. Лише на підприємствах, де додержання вимог законодавства з питань охорони праці — пріоритет, є гарантія збереження життя і здоров’я працівників.

Прес-служба Головного управління