Зайнятість працівників зимою та права мобілізованих — про це, серед інших, говорили з підприємцями Ізмаїльського району Одеської області

22 листопада 2022

Головний державний інспектор Олена Мялова провела зустріч з трудовим колективом товариства з обмеженою відповідальністю «Рис Бессарабії» та взяла участь у черговому засіданні робочої групи з легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення Кілійської міської ради, у складі якої представники керівництва Кілійської міської ради, Кілійського ДПІ Головного управління ДПС в Одеській області, Кілійського відділу обслуговування громадян Ізмаїльського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Одеської області.

Під час зустрічі з колективом сільськогосподарського підприємства „Рис Бесарабії”, яке займається вирощуванням рису, було задано чимало запитань стосовно змін законодавства під час воєнного стану. Зокрема, керівництво підприємства турбує проблема зайнятості людей на час зимового періоду, коли сільгосппідприємство практично не працює. Чи відправити працівників по домах, а потім навесні знову запросити до роботи? У цьому випадку їм буде виплачено зарплату, але разом з тим підприємству доведеться платити податки. Альтернативний варіант —можна направляти людей до центру зайнятості, де вони матимуть виплати по безробіттю. Інспектор детально роз’яснила учасникам розмови, що звернутися до центру зайнятості для підпиємства вигідніше, проте цю проблему можна віддати на розсуд колектива.

На засіданні комісії з легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення підкреслили, що Кілійська міська рада, як орган місцевого самоврядування, активно сприяє проведенню кампанії Держпраці. Разом з представниками Головного управління фахівці міської ради надають підприємствам консультації з питань організації трудових відносин. І це дає вагомі результати: протягом 3 кварталу 2022 року на підприємствах Ізмаїльського району працевлаштовано 143 особи.

Учасники зустрічей розглянули питання служби мобілізованих працівників та стаж для щорічних відпусток, де інспектор праці роз’яснила:  згідно законодавства, за працівниками, яких було мобілізовано /призвано на військову службу, зберігається місце роботи та посада на підприємстві на час призову. Час служби після 19.07.2022 року не дає право на щорічну відпустку і не зберігається середній заробіток за мобілізованим працівником.

Відповідаючи на запитання слухачів, представник Держпраці звернула увагу на питання оплати праці за різними режимами роботи, переведення та зміни істотних умов праці, розірвання трудового договору з ініціативи роботодавця або працівника та встановлення та обліку робочого часу і часу відпочинку тощо.

Одночасно представник Головного управління поінформувала, що одним з напрямків Держпраці на період воєнного стану є надання консультаційної підтримки підприємствам.

У разі необхідності кожен роботодавець може звернутись у зручний спосіб до Головного управління Держпраці в Одеській області та отримати необхідну інформаційну підтримку у сфері організації трудових відносин.

Це може бути особисте звернення, в тому числі телефоном, електронне звернення або заявка, залишена у спеціальній формі на інформаційному порталі http://pratsia.in.ua.

  Тематику змін в трудовому законодавстві під час воєнного стану постійно  обговорюють фахівці Головного управління під час зустрічей з колективами підприємств, організацій, закладів Одещини.

Більше інформації за посиланнями

https://dsp.gov.ua/trudovi-vidnosyny-pid-chas-voiennoho-stanu-v-ukraini-shcho-zminylosia/

https://pratsia.in.ua/

Прес-служба Головного управління