З працівниками ТОВ “ІЛКОМСВІТ” обговорено принципи організації роботи щодо попередження виробничого травматизму

07 грудня 2021

Фахівці Головного управління Держпраці в Одеській області взяли участь у семінарі-нараді колективу ТОВ “ІЛКОМСВІТ”, розташованому у м. Чорноморську Одеської області.

У заході також брали участь керівництво підприємства та керівники підрозділів ТОВ “ІЛКОМСВІТ”.

Темою семінару-наради було «Виробничий травматизм, як йому запобігти». Семінар організовано з метою привернення уваги керівників підрозділів підприємства до необхідності створення належних умов праці для людини за принципом пріоритетності її життя та здоров’я та проведення роботи щодо попередження виробничого травматизму.

Під час виступу головний державний інспектор Олександр Усік повідомив про необхідність додержуватися вимог безпеки праці на робочих місцях, нормативних актів з охорони праці, тому що за цим стоїть життя людини. Він повідомив, що основним завданням охорони праці є створення умов, які відповідають необхідній безпеці праці і нормам санітарії та гігієни. Як свідчить Закон України «Про охорону праці», роботодавець забезпечує працівників справною технікою, інструментами, пристосуваннями, усім, що дозволить створити міцний захист і суттєво знизити травматизм на виробництві.

З працівниками ТОВ “ІЛКОМСВІТ”  було обговорено стан охорони праці на підприємстві. Наголошено на обов’язковому дотриманні вимог безпеки під час експлуатації обладнання та проведення робіт підвищеної небезпеки. Акцентовано увагу на використанні працівниками засобів захисту під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, а також обов’язковому проведенні  медичних оглядів та атестації робочих місць.

Представник Головного управління звернув увагу присутніх на організаційні та технічні заходи для безпечного виконання робіт в електроустановках, видачі наряду-допуску, розпоряджень, забезпечення у необхідній кількості та правильного використання засобів індивідуального захисту.

Під час семінару-наради було розглянуто вимоги  законодавчих документів з охорони праці: Типового положення про навчання та перевірку знань з питань охорони праці, Правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів, Правил експлуатації електрозахисних засобів.

У зв’язку з цим головний державний інспектор нагадав працівникам підприємства про необхідність звернути серйозну увагу на організацію роботи з охорони праці: виконання працівниками своїх обов’язків, правил, норм та інструкцій з охорони праці.

 

Прес-служба Головного управління

 

Довідково:

ТОВ «Ілкомсвіт» виконує послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послуги (утримання зовнішнього освітлення та ілюмінації), а саме: поточне утримання та поточний ремонт ліній зовнішнього освітлення та ілюмінації.