Вітаємо з Всесвітнім Днем охорони праці в Україні!

28 квітня 2021

Шановні колеги! Дорогі друзі!

28 квітня ми щороку відзначаємо Всесвітній День охорони праці в Україні. Вшановуючи пам’ять загиблих на виробництві, ми хочемо нагадати суспільству, що найвища цінність людини – це життя та здоров’я.

На жаль, карантин в Україні не дає можливості відзначити Всесвітній День охорони праці традиційно, як ми звикли: з великою кількістю учасників, цікавими заходами. Зараз більшість заходів ми організовуємо в онлайн-режимі.

Зважаючи на пандемію  COVID-19, обумовлено і гасло Всесвітнього дня охорони праці: «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – інвестуймо зараз у стійкі системи БЗР».

Цього року Міжнародна організація праці акцентує увагу на важливості зміцнення системи безпеки та здоров’я на роботі. Пандемія охопила практично все — від ризику передачі вірусу на робочих місцях до загроз, які виникли внаслідок вжиття заходів, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусу.

Шановні колеги! Будьте уважними до себе, своїх рідних та близьких, соціально відповідальними за збереження  їх життя і здоров’я. Дотримуйтеся необхідних карантинних вимог, і я певен, що пандемію ми здолаємо!
Вітаю всіх Вас з Днем охорони праці! Нехай Ваша потрібна робота високо цінується і приносить людям спокій. Щоб безпека на виробництві дотримувалася завжди і всіма, щоб ніколи не траплялося травм і пригод.
Нехай кожен співробітник дотримується всіх правил і норм безпеки, щоб робочі місця строго відповідали необхідним вимогам і умовам, щоб будь-яка робота обходилась без аварій і травм, а старанний і якісний труд був захищений і безпечний.

Бажаю усім Вам безпечної та здорової праці!

Сергій БАЙДЮК,

начальник Головного управління

Держпраці в Одеській області