Вітаємо з Днем Гідності та Свободи!

21 листопада 2022

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи. Мільйони українців вшановують ідеали свободи, демократії, патріотизму й мужності своїх громадян. Це свято прославляє волелюбність і мужність нашого народу, прагнення до демократії, вшановує національні інтереси держави і права людини.

Впродовж останніх років наша країна пройшла  етапи духовного оновлення, відтворюючи патріотизм, традиції і духовність нашого народу. Хотілося б, щоб з кожним роком це свято додавало всім нам наснаги і впевненості в нашому майбутньому.

Дозвольте в цей день побажати Вам безмежних успіхів, радості, сімейного тепла, благополуччя і незмінного активного розвитку в усіх сферах Вашого життя. Ви, висококваліфіковані фахівці Головного управління, віддаєте всі сили, досвід і вміння на благо людей, задля збереження їх життя і здоров’я, і це вагомий внесок в розвиток та благополуччя нашої країни.

Спасибі Вам, дорогі жителі прекрасної країни України. Ви — Україна. Ви її майбутнє і сьогодення. Завдяки Вам вона живе і процвітає.

Вітаю зі святом всіх українців. Бажаю мирного неба над українською землею, добробуту й родинної злагоди у домівках, віри у щасливе майбутнє Української держави.

Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у домівках краян, не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.

Вітаю вас з великим Днем гідності та свободи!

Сергій БАЙДЮК,

начальник Головного управління

Держпраці

в Одеській області