УЧАСТЬ КЕРІВНИЦТВА ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ В УРОЧИСТІЙ ЦЕРЕМОНІЇ ПОКЛАДАННЯ КВІТІВ

21 листопада 2021

Сьогодні керівництвом Головного управління Держпраці в Одеській області взято участь в урочистій церемонії покладання квітів до пам‘ятника Тарасу Шевченку з нагоди відзначення Дня гідності та свободи.

Захід відбувався під патронатом голови Одеської обласної державної адміністрації Сергія Гриневецького в Центральному парку культури і відпочинку ім. Т.Г. Шевченка з дотриманням протиепідемічних заходів, передбачених для «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS CoV-2.

Присутніми були також керівництво та посадові особи Одеської обласної та міської рад, територіальних органів центральних органів виконавчої влади, духовенство, військовослужбовці, мешканці м.Одеси та області.

День гідності та свободи – це, насамперед, свято небайдужих людей, слушна нагода, вшанувати пам’ять Героїв і, звісно, це початок нової епохи в історії України. Саме сьогодні, в цей час, ми маємо, як ніколи проявляти свою любов до рідної України. Зараз нашій країні як ніколи потрібно бути єдиною та згуртованою. Наші земляки, яких сьогодні мобілізовано до лав українського війська з честю відвойовують та захищають кордони нашої держави,борються за її цілісність та єдність. Адже в єдності наша сила.

Хай Гідність і Свобода будуть постійними супутниками нашого життя!

Прес-служба Головного управління