У Любашівці поспілкувалися з медиками, як запобігти нещасним випадкам на роботі та які зміни відбулися у трудовому законодавстві

22 листопада 2022

Нещодавно фахівці Головного управління Держпраці в Одеській області Сергій Клак та Тетяна Лиса зустрілись з керівництвом та працівниками КНП «Любашівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Любашівської селищної ради.

Метою зустрічі було проведення інформаційно-розяснювальної роботи щодо запобігання настанню нещасних випадків під час устаткування підвищеної небезпеки та надання консультацій стосовно змін в законодавстві про працю, а також доведення до присутніх основних засад інформаційної кампанії «Виходь на світло!».

Так, на початку заходу головний державний інспектор Подільського відділу нагляду в промисловості Сергій Клак нагадав про необхідність суворого дотримання вимог безпеки при експлуатації кисневих балонів та киснепроводів відповідно до Правил охорони праці під час експлуатації обладнання, що працює під тиском (НПАОП 0.00-1.81-18).

Інспектор висвітлив основні небезпечні фактори при роботі з киснем, устаткування під тиском, а також вимоги до керівника лікарняного закладу щодо призначення відповідальних осіб:

за справний стан і безпечну експлуатацію трубопроводів постачання газоподібного кисню та посудин, що працюють під тиском;

за транспортування, здачу під наповнення і отримання наповнених кисневих балонів (експедитор) (у разі виконання таких робіт);

за справний стан та безпечну експлуатацію кисневих балонів.

Відповідними фахівцями можуть бути призначені особи, які в установленому законодавством порядку пройшли навчання і перевірку знань з охорони праці відповідного напряму.

Окрім того, керівник зобов’язаний забезпечити наявність необхідної технічної документації на кожну систему подачі газоподібного кисню.

Усі балони повинні укладатися під час транспортування вентилями в один бік. Транспортування балонів в контейнерах, а також без контейнерів у вертикальному положенні обов’язково з прокладками між ними із застосуванням запобіжних засобів від можливого падіння, за допомогою спеціального візку. Також при транспортуванні балонів повинні бути в наявності накручені ковпакиВстановлені у приміщенні одинарні балони мають бути закріплені до стіни або стійки за допомогою хомутів або ланцюжків.

Як зазначив інспектор, киснепровід в процесі експлуатації підлягає оперативному і періодичному контролю у передбачені терміни, про що зазначено в НПАОП 0.00-1.81-18.

Трубопроводи газоподібного кисню повинні відповідати вимогам ВСН 10-83 «Відомчі будівельні норми. Інструкція з проектування трубопроводів газоподібного кисню« і НПАОП 0.00-1.65-88 «Правила безпеки при виробництві та споживанні продуктів розділення повітря».

Головний державний інспектор відділу з питань праці та заробітної плати Тетяна Лиса в першу чергу проінформувала присутніх про зміни в трудовому законодавстві під час воєнного стану, а саме про те, що з 15.03.2022 р. вступив в дію Закон  України № 2136-ІХ  «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану».

Інспектором Держпраці були надані відповіді з питань особливостей укладення та призупинення дії трудового договору, переведення та зміни істотних умов праці, порядку надання щорічних відпусток в умовах воєнного стану.

Крім цього, під час робочої зустрічі обговорили питання, які теж цікавили слухачів: дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці, надання та тривалість додаткових відпусток, збереження  середньої зарплати та місця роботи мобілізованим працівникам з урахуванням останніх змін у чинному законодавстві.

В рамках кампанії «Виходь на світло!» спеціалісти Головного управління проінформували про ризики і наслідки незадекларованої праці, а саме, що легальна трудова діяльність – це основа соціальної захищеності. Нелегальна праця може призвести до нестабільності у діяльності роботодавця, відсутності відповідальності працівника, можливості безкарного заподіяння матеріальної шкоди, неналежного виконання трудових обовязків. Так і для найманого працівника неоформлені трудові відносини здебільшого несуть за собою можливе припинення трудового договору у будь-який час без належних підстав, повну відсутність соціальних гарантій, передбачених державою і у майбутньому – мізерну пенсію.

Наприкінці візиту посадові особи Головного управління повідомили працівників підприємства про можливість отримання додаткової консультації в межах компетенції Держпраці через надання відповідного запиту на порталі http://pratsia.in.ua.

Більше інформації за посиланнями

https://dsp.gov.ua/trudovi-vidnosyny-pid-chas-voiennoho-stanu-v-ukraini-shcho-zminylosia/.

Або на офіційному каналі в Telegram

https://t.me/oddspgovua ✈️

Прес-служба Головного управління