У онлайн-семінарі з питань охорони праці в закладах освіти Одеси та області брали участь близько 500 осіб

22 квітня 2021

Фахівці Головного управління взяли активну учать та виступили у онлайн-семінарі під назвою « Створення безпечних та здорових умов праці в закладах освіти Одеси та області». Захід організовано керівництвом та фахівцями ТОВ «Регіональний учбово-консультативний центр» і присвячено Всесвітньому Дню охорони праці.

У онлайн-семінарі брали участь керівництво та працівники закладів освіти Одеси та області: університетів, коледжів, шкіл, дитячих садків та ін. — всього біля 500 осіб.

Провідний лектор семінару, головний державний інспектор Головного управління Ольга Атрашкова поінформувала присутніх щодо створення системи управління охороною праці в закладах освіти.

Наталія Цуркан, к.е.н., експерт технічний, викладач ТОВ «Регіональний учбово-консультативний центр», ознайомила присутніх з вимогами Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці (НПАОП 0.00-4.12-05. Професійне навчання). Вона ж звернула увагу слухачів на зміни до Порядку видачі дозволів  на виконання робіт підвищеної небезпеки (Постанова КМУ від 03.02.2021 р № 77.

Щодо вимог Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві. Постанова КМУ № 337 від 17.04.2019 р перед слухачами виступила заступник начальника відділення —начальник відділу профілактики страхових випадків Одеського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Одеській області Юлія Жукова.

Під час онлайн-семінару було розглянуто питання пожежної безпеки об’єктів галузі освіти, атестації робочих місць за умовами праці, лабораторних замірів та випробувань електрообладнання, засобів індивідуального захисту для роботи в електроустановках, наглядної агітації засобів індивідуального захисту та ін..

Слухачі онлайн-семінару дуже позитивно відреагували на його проведення і  висловили сподівання на систематичну організацію подібних заходів.

Прес-служба головного управління