Спільні дії з подолання незадекларованої праці на 2021 рік — тема виступу Людмили Добровольської у телестудії Подільського ефірного телебачення

07 червня 2021

Актуальну інформацію у прямому ефірі телекомпанії «КЕТ» на телебаченні м. Подільська Одеської області донесла до глядачів головний державний інспектор відділу з питань праці та заробітної плати Управління з питань праці Головного управління Держпраці в Одеській області Людмила Добровольська.

Передача була присвячена темі виконання Національного плану спільних дій з подолання незадекларованої праці на 2021 рік.

Представник Головного управління  поінформувала глядачів, що на Одещині, як і в усій Україні, розпочалася активна фаза реалізації Національного плану спільних дій з подолання незадекларованої пра. Пояснила, що це означає для роботодавців і працівників, які заходи будуть здійснюватися на території області.

Спочатку проводиться інформаційний етап кампанії, яка, першочергово, спрямована на галузі, де простежується високий рівень ризику залучення незадекларованих працівників: сільське господарство, будівництво, оптова і роздрібна торгівля, харчування і тимчасове розміщування.

Головний державний інспектор докладно роз’яснила, що таке незадекларована праця, які негативні наслідки її використання.

Наголос було зроблено на перевагах легального працевлаштування.

Роботодавцям  було роз’яснено алгоритм дій під час офіційного оформлення працівника на роботу.

Наприкінці ефіру представник Головного управління закликала роботодавців не намагатися обійти законодавство; у разі використання найманих працівників необхідно укладати з ними трудові договори та сплачувати податки.

Запис програми дивіться тут:

https://www.youtube.com/watch?v=M8k5F5yNn5Q

Прес-служба Головного управління