Спеціалістам закладів охорони здоров’я роз’яснено питання державної політики в галузі охорони праці

29 квітня 2021

Заступник начальника Головного управління Держпраці в Одеській області Ігор Булгаков та головний державний інспектор Головного управління Держпраці в Одеській області Світлана  Карманова взяли участь в нарадах, які відбулися в КНП «Одеський обласний клінічний медичний центр» ООР та КНП «Консультативно-діагностичний центр № 6» ОМР. Проведені наради було присвячено Всесвітньому Дню охорони праці, який в 2021 році проходить під девізом: «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи. Інвестуймо зараз у стійкі системи БЗР».

На нарадах були присутні посадові особи вищевказаних закладів охорони здоров’я. Присутніх ознайомили з Планом заходів із відзначення Дня охорони праці в Україні у 2021 році та запросили взяти участь у них.

Ігор Булгаков висвітлив питання державного нагляду за охороною праці – забезпечення реалізації державної політики в галузі охорони праці, введення в дію нових нормативно-правових актів з охорони праці, ознайомив з аналізом виробничого травматизму, професійних захворювань, навів приклади нещасних випадків та професійних захворювань, які сталися в закладах охорони здоров’я за останні роки, поінформував про першочергові заходи їх профілактики.

Світлана Карманова звернула увагу присутніх  на типові порушення нормативно-правових актів з охорони праці, які виявляються під час проведення планових та позапланових перевірок.

На нараді також розглянуто порядок видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на екслуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, декларування відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці.

Спеціалістів з охорони праці закладів охорони здоров’я з нагоди Дня охорони праці нагороджено грамотами.

Прес-служба Головного управління