Ще двом сільськогосподарським підприємствам розповіли про безпечну працю

23 вересня 2022

23 вересня 2022 року головний державний інспектор з питань праці та заробітної плати Головного управління Держпраці в Одеській області Руслан Перебийносюк провів робочі зустрічі з керівництвом та працівниками СТОВ «Буджак» та ТОВ “СВП “АГРОСТАР”

Метою зустрічей було обговорення питання незадекларованої праці, порушення прав працівників в умовах воєнного стану та надання консультативної підтримки, зокрема з питань організації трудових відносин на підприємствах.

Також увагу зосередили на різних питаннях щодо змін у трудовому законодавстві, ухвалених Законом України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану», зокрема, поговрили про оплату праці за різними режимами роботи, переведення та зміни істотних умов праці, розірвання трудового договору з ініціативи роботодавця або працівника, встановлення та облік робочого часу і часу відпочинку, тривалості відпусток, призупинення дії трудового договору, запровадження роботи за графіками змінності для окремої категорії працівників, тощо.

Фахівець Головного управління особливу увагу звернув на обов’язок роботодавців забезпечити офіційне працевлаштування працівників та розповів про переваги легальної праці.

Наприкінці зустрічей посадовець традиційно нагадав, що фахівці Головного управління завжди готові надати кваліфіковану допомогу та відповісти на будь-яке питання стосовно трудового законодавства. За фаховою допомогою можна звернутися за телефоном або через портал pratsia.in.ua.

Більше інформації шукайте за посиланнями 👉🏻

https://dsp.gov.ua/trudovi-vidnosyny-pid-chas-voiennoho-stanu-v-ukraini-shcho-zminylosia

http://pratsia.in.ua

Або на офіційному каналі в Telegram

https://t.me/oddspgovua ✈️

Прес-служба головного управління