«Ризики і наслідки незадекларованої праці» – така тема виступу т.в.о. першого заступника начальника Головного управління Руслана Павловського на Одеському телебаченні

04 червня 2021

В телестудії «Репортер» на запитання ведучого Костянтина Гричаного відповідав т. в. о. першого заступника начальника Головного управління Держпраці в Одеській області Руслан Павловський.

Він докладно розповів, як  Державна служба з питань праці України намагається вивести трудові відносини з тіні.

Державна служба України з питань праці разом із представниками Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Міністерства соціальної політики, Міністерства освіти і науки, Національної поліції, Державної податкової служби, Пенсійного фонду, соціальних партнерів та представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини розробили Національний план спільних дій щодо зниження рівня незадекларованої праці на 2021 рік.

Національним планом передбачається організація роботи в ризикованих сферах господарювання, в два етапи – інформаційного та інспекційного.

Під час інформаційного етапу проводиться широкомасштабна інформаційна кампанія про ризики і наслідки незадекларованої праці, а також про процедури оформлення трудових відносин та інші вимоги законодавства про працю та охорону праці.

До заходів Держпраці в межах повноважень долучатимуться представники інших зацікавлених державних органів.

Ризикованими галузями господарювання визначені: сільське господарство, будівництво, оптова і роздрібна торгівля, промисловість, транспорт, поштова та кур’єрська діяльність, тимчасове розміщення і харчування.

Важко уявити неоформленного працівника в промисловості, наприклад, на АТ «Одеський припортовий завод», який працює на величезних, складних установках з виробництва аміаку, карбаміду.

ЗАДЕКЛАРОВАНА ПРАЦЯ

Це: – офіційне працевлаштування;

– допуск працівника до роботи на підставі наказу чи

Розпорядження роботодавця;

– повідомлення про прийняття на роботу органів державної

Фіскальної служби.

Якщо ж цю низку дій роботодавець не виконує– особа втрачає гарантії соціальнього захисту як найманого працівника.

Це і виплати у зв’язку із тимчасовою непрацездатністю; це і гарантії у разі нещасного випадку на виробництві;

При звільненні особа позбавляється законних сум, що належали б їй від роботодавця, у разі офіційного працевлаштування: вихідна допомога, компенсація за дні невикористаної відпустки та т.і.

Незадекларована праця призводить до недобросовісної конкуренції: роботодавець, який працює в правовому полі, виплачує гідну заробітну плату, відповідні податки і збори, оформлює працівників – виявляється неконкурентноспроможним порівняно з роботодавцем, який працює нелегально, заощаджує на офіційних виплатах, так би мовити, «економить».

На жаль, деякі особи самі не бажають офіційно працевлаштовуватися. В Україні відсутня відповідальність особи у разі її тіньової зайнятості.

Але громадяни повинні усвідомлювати, що у разі виникнення конфліктів –працівник не зможе одержати відповідного захисту від держави у разі неофіційного оформлення трудових відносин.

Стаття 265 Кодексу Законів про працю України встановлено відповідальність роботодавця за фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, установлений на підприємстві, та виплати зарплати (винагороди) без нарахування та сплати ЄСВ та податків; Санкції становять – 10 МЗП (60 000 грн) на момент виявлення порушення за кожного працівника, стосовно якого скоєно порушення. До єдинників-роботодавцівгрупи 1-3 застосовується попередження.;

У разі повторного порушення протягом 2х років з дня виявлення порушення – санкції становять вже 30 МЗП (180 000 грн.) на момент виявлення порушення за кожного працівника.

Стаття 41 Кодексу про адміністративні правопорушення України передбачена адміністративна відповідальність для посадових осіб роботодавця.

Наприкінці інтерв’ю Руслан Павловський закликав роботодавців не намагатися обійти законодавство: якщо використовуєте найманих працівників – укладайте з ними трудові договори!

Запис програми дивіться тут:Рынок труда в Одесской области. В студии – Руслан Павловский – Телеканал “Репортер” (reporter.od.ua)

 

Прес-служба Головного управління