Привітання з нагоди Дня пам’яті та примирення і річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

08 травня 2019

Шановні колеги та ветерани!

Сьогодні усе прогресивне людство відзначає День пам’яті та примирення і  річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Наше покоління вдячне ветеранам Другої світової за можливість жити у мирі і злагоді. Народи усіх країн, незважаючи на різні політичні та релігійні погляди, об’єдналися і знищили фашизм у Європі. І  ми по-справжньому пишаємось ними. Тоді, понад сімдесят років тому, європейці довели, що перемогти найсильнішого ворога можливо тільки об’єднавши спільні зусилля та інтереси.

Ми вшановуємо українських героїв, які відважно й самовіддано боролися з фашизмом. Великими людськими втратами, руйнуванням економіки, знищенням культурних та історичних цінностей заплатив народ України за право жити і працювати на своїй землі, бути вільною та єдиною нацією.

Сьогодні країни Європи знову об’єдналися заради миру та демократичного розвитку. І дуже символічним є те, що українці разом з усіма європейськими народами стоять по один бік рубежу, відстоюючи спільні цінності та цивілізоване майбутнє. Разом ми переможемо!

Дорогі наші ветерани, щиро вітаю вас зі святом, бажаю міцного здоров’я, родинного благополуччя, багато років щасливого життя, мирного неба над головою!

Микола КАЛАЙДА,

начальник Головного управління

Держпраці в Одеській області