ПРОВЕДЕНО СЕМІНАР НА ТЕМУ “ЛЕГАЛІЗАЦІЯ ТРУДОВИХ ВІДНОСИН І ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ”

01 червня 2021

Легалізація трудових відносин і заробітної плати, викорінення прихованої зайнятості – один з ключових напрямків роботи усіх державних органів. Арцизька районна філія постійно працює над вдосконаленням своїх підходів у напрямку забезпечення легального працевлаштування незайнятих громадян, і активно долучається до реалізації державних програм та заходів щодо детінізації зайнятості.
21 травня 2021 року в Арцизькій районній філії Одеського обласного центру зайнятості відбувся інформаційний семінар на тему: “Легалізація трудових відносин і заробітної плати” за участю головного державного інспектора з питань оплати праці Головного управління Держпраці в Одеській області Руслана Перебєйносюка, в якому прийняли участь представники кадрових служб ТДВ “КОМСОМОЛЕЦЬ”, ТДВ “АРЦИЗЬКИЙ ЗАВОД ЗБВ”, КІСКІНА ГАЛИНА ПЕТРІВНА ПП, ПП “АРКІС”, ВОЛКОВ ПЕТРО ЗІНОВІЙОВИЧ, СЛІПЧУК СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ, ТОВ “НАСІННЯ ТРАВ”, ФГ “ДЖОНДІР-Б”, ПП “БУД-ЮГ”.
В ході семінару Руслан Миколайович ознайомив з поняттям незадекларованої праці та її видами, повідомив про зміни в порядку проведення перевірок інспекторами Держпраці, наголосив про необхідність офіційного працевлаштування найманих працівників, особливу увагу приділив питанню оплати праці, та необхідності збільшення заробітної плати. Підсумовуючи проведену зустріч з роботодавцями державник сказав: «В черговий раз закликаємо роботодавців не намагатися обійти законодавство. Якщо використовуєте найманих працівників – укладайте з ними трудові договори».