Про виплати та соціальні гарантії під час воєнного стану розповіли працівникам КНП “Кілійська багатопрофільна лікарня”

23 червня 2022

Під час робочої зустрічі з керівництвом та начальниками підрозділів Комунального неприбуткового підприємства “Кілійська багатопрофільна лікарня” Кілійської міської ради Одеської області головний державний інспектор Головного управління Держпраці в Одеській області Олена Мялова розповіла про виплати та соціальні гарантії для працівників під час воєнного стану, зміни у трудовому законодавстві, оформлення трудових відносин, оплату праці, відпустки, звільнення тощо.

Інспектор праці надала вичерпні відповіді на всі питання, з якими зіткнулися у своїй роботі служби кадрового та бухгалтерського обліку КНП “Кілійська багатопрофільна лікарня”.

Одночасно представник Головного управління поінформувала, що одним з напрямків Держпраці на період воєнного стану є надання консультаційної підтримки підприємствам, організації кадрового, бухгалтерського обліку.

Було наголошено, що у разі необхідності кожен роботодавець може звернутись у зручний спосіб до Головного управління Держпраці в Одеській області та отримати необхідну інформаційну підтримку у сфері організації трудових відносин.

Це може бути особисте звернення, в тому числі телефоном, електронне звернення або заявка, залишена у спеціальній формі на інформаційному порталі http://pratsia.in.ua.

Прес-служба Головного управління