Про важливість створення стійких систем охорони праці йшлося під час засідання «Круглого столу» у м Подільську Одеської області

30 квітня 2021

Засідання «круглого столу» «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи. Інвестуймо зараз у стійкі системи безпеки та здоров’я на роботі» відбулося у Подільському відділі нагляду в промисловості Головного управління Держпраці в Одеській області в рамках заходів до Всесвітнього дня охорони праці. Участь у ньому взяли представники Подільського відділу виконавчої дирекції Фонду соціального страхування в Одеській області,  роботодавців, громадськості. Головний акцент доповідачів було зроблено на передумови створення на Одещині систем безпеки та здоров’я на роботі і готовність підприємств регіону інвестувати в них.

У вступному слові начальник Подільського відділу нагляду в промисловості Вікторія Михайлюк зазначила, що пандемія COVID-19, яка переросла в глобальну кризу на початку 2020 року, серйозно вплинула на всі сфери життя, зокрема, й сфери праці. Тому необхідно підвищувати обізнаність суспільства і стимулювати діалог про важливість створення стійких систем охорони праці. Потрібне розуміння, як інвестувати в них, спираючись на позитивні регіональні та національні приклади.

Під час засідання «Круглого столу» присутніх було ознайомлено з планом заходів з відзначення Дня охорони праці в Україні і наголошено на тому, що збереження життя та здоров’я людей — головні цінності для українців, і інвестування в них своїх навичків та професіоналізму  завжди принесе вагомий результат.

Прес-служба Головного управління