Працівникам лісового господарства роз’яснено вимоги охорони праці під час робіт з підвищеною небезпекою

08 грудня 2021

Фахівцями відділу нагляду в агропромисловому  комплексі та соціально-культурній сфері Головного управління Держпраці в Одеській області проведено роз’яснювальну роботу з питань дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з працівниками лісового господарства  в державних підприємствах «Балтське лісове господарство», «Одеське лісове господарство», «Березівське лісове господарство» та ФОП Богач П.В.

Головний державний інспектор Роман Чорновол підкреслив, що саме у лісовому господарстві великий перелік робіт з підвищеною небезпекою, для проведення яких потрібне спеціальне навчання та перевірка знань  з питань охорони праці, а також відповідні дозвільні документи.

Тому, роз’яснюючи правила безпеки під час проведення лісосічних робіт, представник Головного управління звернув особливу увагу, що саме до даних робіт допускаються особи, які пройшли медичне  обстеження та мають допуск до виконання цих робіт.

Перед початком роботи всі працівники повинні бути проінструктовані щодо характеру та заходів безпеки, де мають відбуватися роботи.

За результатами проведеної роботи працівникам лісового господарства рекомендовано зосередити увагу на дотриманні інструкцій з  охорони праці та карт технологічного процесу, забезпеченні, відповідно до норм законодавства, спецодягом, засобами індивідуального захисту для працівників підприємств лісової галузі.

Прес-служба Головного управління