Онлайн-семінар для працівників закладів охорони здоров’я

23 квітня 2021

Посадові особи Головного управління Держпраці в Одеській області  Ігор Булгаков, Юрій Миронюк та Світлана Карманова взяли активну участь у онлайн-семінарі для закладів охорони здоров’я міста Одеси та Одеської області, який відбувся 22 квітня. Захід проведено за участю  керівництва ТОВ «Регіональний учбово-консультативний центр» і присвячено Всесвітньому Дню охорони праці.

На семінарі були присутні більш як 250 посадових осіб закладів охорони здоров’я, а також представники Департаменту охорони здоров’я Одеської обласної ради та Департаменту охорони здоров’я Одеської міської ради.

 Заступник начальника Головного управління Ігор Булгаков довів до присутніх статистику захворювання медичних  та інших працівників закладів охорони здоров’я на гостру респіраторну хворобу COVID-19 як по Україні в цілому, так і по Одеській області. Також було детально розглянуто основні причини захворюваності медичних та інших працівників  на гостру респіраторну хворобу COVID-19 та заходи щодо усунення причин інфікування медичних та інших працівників, які безпосередньо зайняті у ліквідації епідемії  та здійсненні заходів з запобігання поширенню гострої респіраторної  хвороби COVID-19 під час виконання посадових обов’язків.

Також Ігор Булгаков привітав учасників онлайн-семінару з Всесвітнім Днем охорони праці, який в 2021 році проходить під девізом «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи –ІНВЕСТУЙМО ЗАРАЗ У СТІЙКІ СИСТЕМИ БЕЗПЕКИ ТА ЗДОРОВ’Я НА РОБОТІ (БЗР)».

Начальник управління нагляду в промисловості та на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці в Одеській області Юрій Миронюк довів  до присутніх статистику виробничого травматизму на підприємствах Одеської області, розглянувши основні чинники, які призвели до нещасних випадків, та причини.

Головний державний інспектор Світлана Карманова наголосила учасникам заходу на необхідність суворого дотримання основних вимог безпеки під час експлуатації кисневих балонів та систем трубопроводів з киснем.

Слухачі онлайн-семінару позитивно відреагували на його проведення і  висловили сподівання на систематичну організацію подібних заходів.

По закінченні семінару учасники відповіли на численні питання, які надійшли до онлайн-чату.

Прес-служба Головного управління