Нас цитують: авторитетні електронні видання розміщують на своїх шпальтах консультації, які надає Головне управління онлайн

16 вересня 2021

Головне управління Держпраці в Одеській області на своєму офіційному сайті розмістило консультаційний матеріал на тему «Чи може роботодавець звільнити за власною ініціативою працівника, який досяг пенсійного віку, або працюючого пенсіонера?».

Це питання надійшло до наших фахівців під час інформаційно-роз’яснювального заходу в одному з бюджетних закладів. Роз’яснення, надане працівниками Головного управління,  зацікавило видання, які також надають консультації з питань трудового законодавства.

Так, електронне інформаційно-правове видання системи «LIGA 360» ЛІГА: ЗАКОН «Бізнес» 28 липня 2021 р. розмістило цей матеріал під дещо іншою назвою: «У Держпраці відповіли, коли роботодавець може звільнити працівника пенсійного віку»https://biz.ligazakon.net/news/205179_u-derzhprats-vdpovli-koli-robotodavets-mozhe-zvlniti-pratsvnika-pensynogo-vku

Інформувало своїх читачів «Про звільнення працівника, який досяг пенсійного віку, або працюючого пенсіонера за бажанням роботодавця» елетронне видання «Електронний журнал «КАДРОВИК – 01» 28 липня 2021 під заголовком «Держпраці надає детальне роз’яснення»: https://www.kadrovik01.com.ua/news/6370-pro-zvlnennya-pratsvnika-yakiy-dosyag-pensynogo-vku-abo-pratsyuyuchogo-pensonera-za.

Електронне видання «Ед Рем» класичний аудит» з посиланням на Головне управління Держпраці в Одеській області в рубріці «НОВИНИ від Ед Рем» надало консультацію Головного управління під назвою «Звільнення пенсіонера, який досяг пенсійного віку»https://adram.com.ua/zvilnennya-pensionera-yakui-dosyag-pensiinogo-viky/

Багато матеріалів щотижня розміщують авторитетні електронні видання Одещини «Всі Одеські новини» та «Вікна-Одеса», де Головне управління Держпраці в Одеській області вже довгий час має свою інформаційну сторінку. Тут можна прочитати нещодавно розміщені матеріали:

«Виходь на світло»: облуправління Держпраці агітує за легальну роботу http://news.od.ua/?news=386641

– Головне управління Держпраці в Одеській області: як убезпечити кисневе обладнання в лікарнях

http://viknaodessa.od.ua/news/?news=159233, та багато інших.

Консультації, які надають фахівці Головного управління українцям, завжди кваліфіковані та актуальні. Тому авторитетні видання України і Одеси виявляють до них цілком визначений інтерес та надають їм місце на своїх шпальтах.

Співпраця з електронними засобами масової інформації продовжується.

Прес-служба Головного управління