З нагоди Всесвітнього Дня охорони праці фахівці Головного управління взяли участь у нараді у ДП «Ізмаїльський морський торговельний порт»

28 квітня 2021

Нещодавно  фахівці Ізмаїльського відділу нагляду в промисловості   Головного управління Держпраці в Одеській області взяли активну участь у нараді на честь святкування Всесвітнього Дня охорони праці, яка відбулась у ДП «Ізмаїльський морський торговельний порт».

У нараді також брали участь керівники служби охорони праці та  підрозділів підприємства.

Посадові особи Головного управління повідомили портовикам, що в рамках підготовки до Дня охорони праці Головне управління Держпраці в Одеській області направило письмове звернення до профспілкових організацій усіх рівнів, керівників підприємств, установ та організацій області, незалежно від форми власності,  з проханням провести роз’яснювальну роботу щодо вимог державної політики у сфері охорони праці, необхідності дотримання  правил безпеки праці на виробництві.

Начальник Ізмаїльського відділу нагляду в промисловості Олег Тіщенко ознайомив присутніх із відповідним Планом заходів, підготовленим Держпраці, звернув увагу керівництва підприємства на необхідність розробки власних заходів.

Представники Головного управління звернулися до працівників порту з рекомендаціями —Контрольним переліком заходів, підготовленим під час організації відзначення Дня охорони праці Міжнародною організацією праці, що є важливим елементом профілактики і пом’якшення наслідків поширення коронавірусної інфекції на робочому місці.

Представники Головного управління відвідали підрозділи ДП «Ізмаїльський морський торговельний порт».

Працівникам підприємства було нагадано про необхідні заходи для запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19).

Прес-служба Головного управління