⚠️ ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРАЦІ В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПРОДОВЖУЄ КОНСУЛЬТАЦІЇ У ВОЄННИЙ ЧАС

04 квітня 2022

🛑 Після початку військової агресії російської федерації Держпраці зупинила проведення інспектувань та зосередилася на забезпеченні працівників і роботодавців консультаціями та технічними порадами.

Війна впливає на всі сфери суспільства і на трудові відносини в тому числі. Цілі підприємства змінюють своє місце знаходження, багато людей залишають свої домівки і робочі місця, переїжджають в інші населені пункти, в інші регіони і за кордон.  

В таких умовах Головне управління Держпраці в Одеській області використовує всі можливі засоби для поширення інформації з питань праці.

Відповіді на найбільш запитувані питання розміщуються на офіційному веб-сайті служби та на сторінках у соціальних мережах, перезавантажено сервіс «інтерактивний інспектор», регулярно розміщуються інформаційні повідомлення у засобах масової інформації,інспектори праці відвідують роботодавців,безпосередньо спілкуються з людьми тощо.

У засобах масової інформації розміщено 995 інформаційних повідомлень з питань, що належать до повноважень Головного управління Держпраці в Одеській області, в тому числі у друкованих ЗМІ – 12, на радіо – 5, на телебаченні – 1, на офіційних сайтах і у соціальних мережах – 973, функціонує телеграмканал Telegram-канал523 роботодавця проінформовані за допомогою електронних листів.

З початком бойових дій оптимізована робота сервісу «інтерактивний інспектор», який дає можливість всім бажаючим у найкоротші терміни отримати актуальну інформацію щодо застосування законодавства у конкретній ситуації через засоби електронного зв’язку або телефоном «Інтерактивний інспектор».

Через сервіс «інтерактивний інспектор» з початку війни надано більше 30 тисяч консультацій, в тому числі безпосередньо Головним управлінням Держпраці в Одеській області надано 1357 консультацій, в т.ч. з питань праці – 1222, охорони праці – 77, надання адміністративних послуг 71.

Особливе місце в роботі інспекторів праці займає інформування тимчасово переміщених осіб про ризики потрапляння в ситуацію торгівлі людьми та дії, що сприятимуть зниженню ризиків. Такими заходами охоплено більше 1975 тимчасово переміщених осіб в регіоні.

Більше інформації за посиланнями:

на офіційному сайті: https://od.dsp.gov.ua/;

у соціальній мережі: Facebook;

на офіційному Telegram-каналі.

Запитання для отримання роз’яснень та консультацій можна надсилати:

за допомогою функції «Інтерактивний інспектор».

Прес-служба Головного управління