Фахівці Головного управління роз’яснили працівникам ТОВ «Дорінвест» необхідність додержання вимог охорони праці

19 лютого 2018
       Нещодавно  відбувся семінар-нарада у ТОВ «Дорінвест», розташованому в с. Миколаївка-Новоросійська Саратського району Одеської області, у якому взяли  участь фахівці Головного управління Держпраці в Одеській області.
На семінарі також були присутні інженерно-технічні працівники підприємства.
    Представниками Головного управління головну увагу було звернуто на вимоги Правил охорони праці у сільськогосподарському виробництві (НПАОП 01.0-1.01-01-12), зокрема, на необхідність дотримання вимог безпеки під час весняно-польових робіт.
        Головний державний інспектор Головного управління Юрій Нирян ознайомив присутніх з необхідністю отримання дозволів на роботи та на експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, вимогами Типового положення про службу охорони праці, Порядку проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці, «Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2011 року за № 1232, Положенням про розробку інструкцій з охорони праці (НПАОП 00.0-4.15-98).
     Учасники семінару-наради, підсумовуючи захід, зазначили необхідність додержання вимог Правил охорони праці у сільськогосподарському виробництві ( НПАОП 01.0-1.01-01-12), Типового положення про службу охорони праці,  Порядку проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці, «Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві».

Сектор взаємодії зі ЗМІ