Фахівці Головного управління обговорили з працівниками підприємств Одеси питання дотримання законодавства з охорони праці

05 травня 2021

Зважаючи на важливість створення безпечних умов праці, попередження виробничого травматизму та професійних захворювань, а також з метою належної організації і проведення у поточному році Дня охорони праці, головний державний інспектор Головного управління Держпраці у Одеській області Євген Нефьодов відвідав ПП «КБТ Сервіс», ТОВ «Газресурспроект»,  ТОВ «Спецмонтаж»  та провів нараду, під час якої було обговорено дотримання вимог законодавства з питань охорони праці та промислової безпеки під час виконання робіт підвищеної небезпеки.

У заходах брали участь керівництво та працівники підприємств.

Головний державний інспектор підкреслив, що девіз Всесвітнього дня охорони праці — «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи. Інвестуймо зараз у стійкі системи безпеки та здоров’я на роботі» — напрямок діяльності і для підприємств, і для контролюючих органів. Адже вкладати сили, навички, вміння у систему збереження життя і здоров’я людей — завжди важливо і потрібно.

Представник Головного управління зосередив увагу учасників заходу на аналізі стану охорони праці, промислової безпеки та виробничих чинників, які спричиняють стресовий стан працівників на виробництві, створенні безпечних умов праці під час виконання робіт підвищеної небезпеки, культурі виробництва та дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці як складової із запобігання нещасних випадків на виробництві.

Є. Нефьодов розповів працівникам підприємств про необхідні заходи для запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19). Підприємцям було нагадано про необхідність використання  санітайзерів, засобів індивідуального захисту, а також додержання необхідної соціальної дистанції, що дасть можливість уникнути зараження небезпечною хворобою — коронавірусом.

Прес-служба Головного управління