УЧАСТЬ Т.В.О ПЕРШОГО ЗАСТУПНИКА НАЧАЛЬНИКА ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ РУСЛАНА ПАВЛОВСЬКОГО У КОНФЕРЕНЦІЇ НА ТЕМУ: «РИНОК ПРАЦІ, СОЦІАЛЬНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ, ТРУДОВА МІГРАЦІЯ У ПОСТПАНДЕМІЙНИХ УМОВАХ»

20 серпня 2021

19.08.2021 року відбулась конференція Центрального комітету профспілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України на тему: «Ринок праці, соціальне забезпечення, трудова міграція у постпандемійних умовах». У конференції взяв участь т.в.о. першого заступника начальника Головного управління Держпраці в Одеській області Руслан Павловський.
В роботі конференції також брали участь представники партнерських профспілкових організацій будівельників та національних профспілкових об’єднань з Фінляндії, Ізраїлю, Грузії і Молдови (ZOOM-зв’язок), а також керівники обласних організацій Профспілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України та експерти з питань ринку праці та соціального забезпечення.


Також на конференцію були запрошені представники Міжнародної організації праці (МОП), Міжнародної організації з міграції (МОМ), Федерації профспілок України, професійної спілки працівників морського транспорту України, Будівельної палати України, Академії будівництва України, представники Одеської облдержадміністрації, Одеської міської ради, Одеського міського центру зайнятості, Головного управління державної міграційної служба в Україні та ін..
До обговорення під час конференції було представлено такі питання:
-ринок праці в Україні та вплив пандемії COVID-19 у 2021 році;
– трудова міграція кваліфікованих працівників в Україні у 2021 році (на прикладі будівельників і моряків Одеської обл.);
– стан соціального забезпечення будівельників у соціальному секторі, виконання вимог Конвенції МОП № 102;
– порівняння пропозицій ринку праці в Україні і за кордоном для українців;
– дії роботодавців по збереженню ринку праці;
– вплив пандемії та вакцинації на процес працевлаштування та ін..
Руслан Павловський взяв участь у обговоренні питання «Міграційні процеси в Україні і участь мігрантів-іноземців у ринку праці (будівельна галузь), на прикладі працівників підприємств будівельної галузі Одеси та області.
Під час конференції було представлено дослідження, підготовлені експертами Профспілки, щодо питання порівняння умов праці українців (на прикладі будівельників) у міграції та на місцевому ринку праці та щодо дотримання норм соціального забезпечення відповідно до Конвенції МОП № 102.
Прес-служба Головного управління