Участь начальника Головного управління Сергія Байдюка в апаратній нараді Одеської ОДА

10 вересня 2021

Начальник Головного управління Держпраці в Одеській області Сергій Байдюк нещодавно взяв участь у апаратній нараді Одеської обласної державної адміністрації.

Сергій Васильович проаналізував стан охорони праці на об’єктах господарювання Одеси та області, окреслив пріоритетні напрями роботи та завдання, поставлені перед Головним управлінням та Держпраці в цілому. Окремо зупинився на нововведеннях в законодавстві та їх практичному втіленні в роботі Держпраці.

Під час виступу начальника Головного управління  було розглянуто актуальні питання стосовно виконання Національного плану спільних дій щодо зниження рівня незадекларованої праці на 2021 рік,  окреслені питання необхідності превентивних заходів стосовно запобігання виробничого травматизму, наголошено на своєчасності та об’єктивності розслідувань нещасних випадків на виробництві тощо.

Під час апаратної наради було розглянуто питання готовності закладів освіти області до нового навчального 2021-2022 року, внутрішні питання діяльності Одеської ОДА.

Прес-служба Головного управління