Участь фахівців Головного управління у вебінар-нараді у регіональній філії «Одеська залізниця» АТ «Українська залізниця»

26 квітня 2021

Фахівці Головного управління Держпраці в Одеській області взяли активну участь у  вебінарі-нараді з колективом  регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Українська залізниця», присвяченій Всесвітньому Дню охорони праці під гаслом «Передбачати, готуватися та реагувати на кризу — інвестуймо зараз у стійкі системи безпеки та здоров’я на роботі!».

У заході також взяли участь керівництво та представники  Одеського міського відділення Управління виконавчої дирекції фонду в Одеській області ФСС України, Департаменту охорони праці та промислової безпеки АТ «Укрзалізниця», Ради профспілки залізничників і транспортних будівельників України на регіональній філії «Одеська залізниця», спеціалісти з охорони праці та бухгалтерського обліку структурних та виробничих відділів підприємства.

У своєму виступі начальник відділу навгаліду на транспорті та зв’язку Головного управління Держпраці в Одеській області Ігор Прус поінформував присутніх щодо підготовки та проведення Дня охорони праці в Україні, про організацію відповідної роботи на підприємствах усіх форм власності. Він ознайомив присутніх із відповідним Планом заходів, підготовленим Держпраці, звернув увагу керівництва підприємства на необхідність розробки власних заходів.

Ігор Прус також повідомив слухачам, що в рамках підготовки до Дня охорони праці Головне управління Держпраці в Одеській області направило письмове звернення до профспілкових організацій усіх рівнів, керівників підприємств, установ та організацій області, незалежно від форми власності,  з проханням провести роз’яснювальну роботу щодо вимог державної політики у сфері охорони праці, щодо необхідності дотримання  правил безпеки праці на виробництві.

Посадовець Головного управління зауважив, що  на діючому підприємстві не завжди вдається виключити всі ризики і людський фактор, але кожен день потрібно працювати над тим, щоб люди відчували себе в безпеці.

Під час вебінару-наради було розглянуто питання аналізу стану виробничого травматизму в АТ «Укрзалізниця» за 1 квартал 2021 року, пріоритетні завдання Фонду соціального страхування України, змін до діючого законодавства матеріального забезпечення; було багато питань стосовно діючого законодавства та ін..

Організатори заходу та доповідачі надали аргументовані відповіді на задані питання.

Прес-служба Головного управління