Колективу ДП «Морський торговельний порт «Южний» поінформували про вимоги законодавства з охорони праці

29 квітня 2021

Фахівці Головного управління Держпаці в Одеській області з нагоди Всесвітнього Дня охорони праці провели для працівників ДП «Морський торговельний порт «Южний» семінар з питань охорони праці.

Начальник відділу нагляду на транспорті та зв’язку Ігор Прус наголосив, що в сучасних умовах під час виконання трудових обов’язків неабияк важливо дбати про безпеку та здоров’я на роботі кожного працівника. Саме пандемія Covid-19 обумовила вибір девізу Дня охорони праці: «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – ІНВЕСТУЙМО ЗАРАЗ У СТІЙКІ СИСТЕМИ БЗР».

Посадові особи Головного управління роз’яснили працівникам підприємства  вимоги законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки і акцентували увагу на обов’язковому їх дотриманні в процесі трудової діяльності.

Представники Головного управління проаналізували стан виробничого травматизму в галузі, запропонували перелік заходів задля попередження та зниження рівня травмувань працівників на робочих місцях, наголосили на обов’язковому дотриманні вимог охорони праці та промислової безпеки під час виконання робіт.

Було зазначено, що, згідно вимог законодавства з охорони праці, працівник зобов’язаний дбати про особисту безпеку і здоров’я, а також про безпеку і здоров’я оточуючих людей в процесі виконання будь-яких робіт чи під час перебування на території підприємства, а також знати і виконувати вимоги нормативно-правових актів з охорони праці, правила поводження з машинами, механізмами, устаткуванням та іншими засобами виробництва, користуватися засобами колективного та індивідуального захисту.

За результатами семінару працівникам ДП «Морський торговельний порт «Южний» рекомендовано:

– розробляти та впроваджувати заходи щодо профілактики виробничого травматизму;

– забезпечити дотримання посадовими особами та працівниками вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці ;

– посилити контроль за станом охорони праці та трудовою дисципліною, та ін..

Прес-служба Головного управління