ГОЛОВНИМ УПРАВЛІННЯМ ДЕРЖПРАЦІ В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ РОЗПОЧАТО РОБОТУ ЩОДО ДЕТІНІЗАЦІЇ ПРАЦІ ІНОЗЕМНИХ ГРОМАДЯН ТА ОСІБ БЕЗ ГРОМАДЯНСТВА

02 листопада 2021


Сьогодні у Головному управлінні Держпраці в Одеській області
під головуванням т.в.о. першого заступника начальника Головного управлінняРуслана Павловського відбулася робоча нарада із залученням представників Головного управління ДПС в Одеській області, Головного управління ДМС в Одеській області, Головного управління Національної поліції в Одеській області,Південного регіонального управління Державноїприкордонної служби України, Головного управління Пенсійного фонду в Одеській області, Одеського обласного Центру зайнятості, управління Служби безпеки України в Одеській області.

Захід було проведено згідно Окремого доручення в.о. Голови Держпраці Ігоря Дегнери від 26.10.2021 №Д-366/1/4.23-21 з метою узгодження спільних дій щодо виконання доручення Прем’єр-міністра України від 20.10.2021 №47357/1/1-21, та організації проведення заходів контролю роботодавців, які застосовували у 2020 році – І півріччя 2021 року працю іноземців та осіб без громадянства на підставі дозволів на застосування праці іноземців та осіб без громадянства та, щодо яких згідно проведеного Пенсійним фондом України моніторингу відсутні дані стосовно виплати заробітної плати та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування стосовно іноземних найманих працівників.

Під час робочої зустрічі було розробленоспільний план дій щодо проведення заходівдержавного контролю суб’єктів господарювання, які використовують працю іноземних громадян та осіб без громадянства.

Прес-служба Головного управління