ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРАЦІ В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ ТА ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ КОНСОЛІДУВАЛИ ЗУСИЛЛЯ ЩОДО ДЕТІНІЗАЦІЇ РИНКУ ПРАЦІ

02 листопада 2021

Головним управлінням Держпраці в Одеській області спільно з представниками Національної поліції здійснюються заходи з консолідації зусиль обох відомств щодо формування сприятливого середовища на ринку праці, забезпечення реалізації державної політики з питань здійснення державного нагляду за додержанням законодавства про працю юридичними та фізичними особами, які використовують найману працю в рамках підписаного меморандуму.

В рамках партнерства сторонами на разі проводяться спільні заходи та обмін інформацією з питань детінізації ринку праці, вдосконалення контролю за оформленням трудових відносин із найманими працівниками та забезпечення публічної безпеки та порядку при здійсненні такого контролю.

Головне управління Держпраці вкотре наголошує, що легальна трудова діяльність – це основа соціальної захищеності. Для роботодавця нелегальна праця може принести нестабільність у діяльності, відсутність відповідальності працівника, можливість безкарного заподіяння матеріальної шкоди, неналежне виконання трудових обов’язків.

Для найманого працівника неоформлені трудові відносини несуть нестабільність щодо можливого припинення трудових відносин у будь-який час і без належного обґрунтування, повну відсутність соціальних гарантій, передбачених державою для найманих працівників і у майбутньому – мізерні пенсії.

Офіційне оформлення трудових відносин – гарантія соціального захисту найманих працівників, кадрової стабільності роботодавців, злагодженої роботи усіх учасників трудового процесу!

Прес-служба Головного управління