Головне управління Держпраці та відділення ВГО «Асоціація платників податків України» підписали Меморандум про співпрацю

24 вересня 2021

Сьогодні відбулося урочисте підписання Меморандуму про співпрацю між Головним управлінням Держпраці в Одеській області і територіальним відділенням Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» в Одеській області.

Підписали документ начальник Головного управління Держпраці в Одеській області Сергій Байдюк та голова Ради територіального відділення  Володимир Мазарак.

Метою цього Меморандуму є визначення основ для співпраці між Сторонами та  об’єднання зусиль щодо створення умов, спрямованих на додержання законодавства про працю, спільної участі у підготовці пропозицій по формуванню та реалізації державної політики у сфері податкових та трудових відносин.

Під час підписання сторони обговорили напрямки та визначили основні заходи майбутньої співпраці.

Серед напрямків співпраці задля досягнення мети цього Меморандуму Сторони визначили:

  • співробітництво та поєднання зусиль з дотриманням принципів соціального партнерства для запобігання правопорушенням у сфері податкових та трудових відносин;

  • визначення механізмів взаємодії при проведенні спільних заходів та втіленні ефективних форм інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо переваг належно оформлених трудових відносин та види відповідальності за порушення законодавства про працю й виплати доходів без сплати належних сум податків, зборів, внесків до бюджету.

Як вважає начальник Головного управління Держпраці в Одеській області Сергій Байдюк, цей документ стане дієвим інструментом вдосконалення практичної взаємодії щодо запобігання правопорушенням у сфері податкових та трудових відносин, зокрема, протидії незадекларованій праці в регіоні.

Прес-служба Головного управління