Фахівці Головного управління взяли участь у підготовці до Всесвітнього Дня охорони праці у ПАТ «Одеський припортовий завод »

21 квітня 2021

Вчора фахівці Головного управління Держпраці в Одеській області взяли активну участь у нараді на честь святкування Всесвітнього Дня охорони праці, яка відбулась у ПАТ «Одеський припортовий завод ».

Учасниками заходу були керівники служби охорони праці та  підрозділів підприємства.

Під час заходу йшлося про підготовку та проведення Дня охорони праці в Україні, про організацію відповідної роботи на підприємствах усіх форм власності. Посадові особи Головного управління Держпраці в Одеській області ознайомили присутніх із відповідним Планом заходів, підготовленим Держпраці, звернули увагу керівництва підприємств на необхідність розробки власних заходів.

Начальник Головного управління Сергій Байдюк повідомив слухачам, що в рамках підготовки до Дня охорони праці Головне управління Держпраці в Одеській області направило письмове звернення з проханням до профспілкових організацій усіх рівнів, керівників підприємств, установ та організацій області, незалежно від форми власності,  провести роз’яснювальну роботу щодо вимог державної політики у сфері охорони праці, щодо необхідності дотримання  правил безпеки праці на виробництві.

Посадовці Головного управління зауважили, що  на діючому підприємстві не завжди вдається виключити всі ризики і людський фактор, але кожен день потрібно працювати над тим, щоб люди відчували себе в безпеці.

Начальник  Головного управління Сергій Байдюк взяв участь у нараді з керівництвом підприємства та фахівцями відділів  ПАТ «ОПЗ» про стан роботи підприємства та завдання щодо відзначення Всесвітнього Дня охорони праці.

Представники Головного управління відвідали підрозділи ПАТ «Одеський припортовий завод».

Працівникам підприємства було нагадано про необхідні заходи для запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19).

Прес-служба Головного управління