Українці працюють! Підтримуємо економіку та бізнес!

22 червня 2022

Фахівці Головного управління Держпраці в Одеській області продовжують брати участь у проведенні інформаційної кампанії «Україна працює!».

Вся наша країна працює – для підтримки економіки.

Ми всі переживаємо зараз складні часи. Змінюються життєві обставини, люди переїжджають на нове місце проживання, підприємства змінюють локацію…

Але треба забезпечувати нормальний ритм життя, надавати відпустки, лікарняні за хворобою, встановлювати та обліковувати робочий час та час відпочинку та ін. Все це, звичайно, несе на собі зміни і повсякденно потребує кваліфікованих консультацій. І цю консультаційну підтримку кожен мешканець та працівник підприємства України може отримати у Державній службі з питань праці та у її територіальних органах.

Саме для розширення консультаційної підтримки працівників і роботодавців, для підтримки бізнесу, підтримання економіки країни Головне управління Держпраці в Одеській області бере активну участь у масштабній інформаційній кампанії “Україна працює!”.

Люди звертаються до фахівців Головного управління з запитаннями, які виникають під час життєвих складностей:

– як перезапустити бізнес на новому місці?
– які особливості трудових відносин під час воєнного стану?
– які права та гарантії мають мобілізовані працівники?

як укласти трудовий договір в умовах воєнного стану?

На ці та багато інших питань дають кваліфіковані відповіді фахівці Головного управління.

Разом з нашими фахівцями співпрацюють соціальні партнери. Інформаційні матеріали з питань праці, а також банери Держпраці „Україна працює!” активно розміщуються на офіційних сайтах та у соцмережах Одеської обласної військової адміністрації, районних державних військових адміністрацій, Одеської міської ради, Одеського обласного центру зайнятості, Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області, Об’єднання організацій роботодавців Одеської області, Федерації профспілок України в Одеській області тощо.

За сприяння Одеської міської ради на території м.Одеси розміщено біг-борди «Україна працює!», які наглядно інформують населення про найзручніші способи консультації з питань праці та охорони праці під час воєнного стану.

Для мешканців міст і сіл області питання активної роботи, спрямованої на підтримку економіки, бізнесу та працівників зараз основне. Тому на інтернет-ресурсах міських, сільських, селищних рад,  міст обласного значення організовано систематичне розміщення інформаційних матеріалів та банерів кампанії.

Під час проведення превентивних та консультаційних заходів головними державними інспекторами висвітлюється інформація щодо проведення кампанії. Фахівці Головного управління інформують мешканців Одеси та області щодо можливості знайти інформацію для роботодавців та працівників на сайті http://pratsia.in.ua.

Прес-служба Головного управління